Araçlar

Güvenliğiniz için her zaman bakımlı ve ihtiyacınıza en uygun araçları sizlere sunuyoruz.

En iyi fiyat

İhtiyacınıza uygun araç segmentini en uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Sizlerin yakıt ekonomisi açısından avantajlı olmanız için tümüyle dizel araçlardan oluşan bir filo ile hizmet veriyoruz.

Sürpriz maliyetlere yer yok

Açık ve şeffaf fiyatlandırma politikamız ile her zaman içiniz rahat. Araçlarımızı kiraladığınızda "Hasar Güvencesi Sigorta" kapsamında (CDW) olursunuz. Bu sigorta sizi 2.000 TL üzerindeki hasar durumlarında teminat kapsamında tutar. Şayet lastik hasarı, ayna veya cam kırılması gibi hasarlar dışındaki büyük hasarlı riskleri teminat kapsamına almak isterseniz "Ek Sorumluluk Sigortası" sayesinde (SLI) 2.000 TL'ye kadarki kasko muafiyeti riskini de teminat kapsamına alabilirsiniz.

Kolay rezervasyon

Güçlü teknolojik altyapımız ile sizlere kolay ve gerçek zamanlı bir rezervasyon imkanı sunuyoruz. Rezervasyonunuzla ilgili detaylı bilgilendirmeler etkin bir hızda sizinle paylaşılmaktadır.

Temiz ve bakımlı araçlar

Güvenliğinizi ön planda tutuyoruz. Bu amaçla araçlarımızın periyodik ve önleyici bakımlarını titizlikle takip ediyoruz. Bu sayede size sadece seyahatlerinizde keyfinizi sürmek kalıyor.

Birçok ektra hizmet

Bölgemizi seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyacağınız birçok detayda bizden destek alabilirsiniz.